City of Evil Community
٠•●Dobrodosli na City Of Evil Community●•٠·
City of Evil Community
٠•●Dobrodosli na City Of Evil Community●•٠·
City of Evil Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Welcome ! Welcome ! Welcome ! Welcome !

Delite
 

 Kako konkurisati za admina/slot

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka

Admin
Administrator

Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Kako konkurisati za admina/slot   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitimeSre Jan 02, 2013 8:40 pm

Ime:
Nick:
Godiste:
Grad,Drzava:
E-mail kontakt:
Koliko dugo igrate na Fatality comm.:
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena:
Da li mozete bostovati server 2x mesecno:
Zasto zelis admina ili slot?
Reci nesto o sebi:


Na konkurs prvo odgovaraju admini, daju svoj glas, vi pritom ne odgovarate na njihove postove, onda odgovara head admin team, i saznacete da li ste dobili admina ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
https://fantasy-cs.forumsr.com
2'PAC
2'PAC


Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako konkurisati za admina/slot   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitimeSre Jan 16, 2013 11:45 am

Ime: Imad
Nick: 2'P@C
Godiste: 2000
Grad,Drzava: Sarajevo, BiH
E-mail kontakt: Saljem na private message
Koliko dugo igrate na Fatality comm.: oko 2 sedmice, ali igrati cu ja jos ne brinite Wink
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena: Trenutno sam admin na xtreme cod mw3. Bio sam admin na busa zombie i speed deathrun (popularni serveri), a od ovih manje popularnih sam imao puno, ali sam najvise zapamtio red bull alfu, predobar server, fine uspomene Smile
Da li mozete bostovati server 2x mesecno: Mogu Razz
Zasto zelis admina ili slot? Zato sto sam vrlo aktivan na serveru, pa da malo vise vodimo racuna o citerima i igracima koji nisu upoznati s pravilima. I sta jos reci, koju posluku porati?
Reci nesto o sebi: Pa et' zivim u BiH, bavim se generalno plivanjem i sviranjem, ali u medjuvremenu sam poceo da provodim puno vremena na kompjuteru pa tako i na knife areni. Server je odlican, dopada mi se i zelio bih da budem admin na njemu..

Pozz

Moj steam id ako se odlucite za mene: STEAM_0:0:1579257586 (ako je admin na pw nemojte onda ni da mi ga dajete ._. xD )
Nazad na vrh Ići dole

beti-white


Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Prijava za Admina   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitimeČet Jan 31, 2013 2:55 pm

Ime:Albert
Nick:WhiTe^
Godiste:98
Grad,Drzava:Wil.Svajcarska
E-mail kontakt:nemam
Koliko dugo igrate na Fatality comm.:4h
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena:nisam bio
Da li mozete bostovati server 2x mesecno:Ne mozem
Zasto zelis admina ili slot?zato igracite idete 2v1,lepite se i da postujem pravila !
Reci nesto o sebi:znm dobar da igram
Nazad na vrh Ići dole

Unfucq^


Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako konkurisati za admina/slot   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitimeSub Feb 09, 2013 2:20 pm

Admin ::
Ime:
Nick: Unfucq^
Godiste: '96
Grad,Drzava: Beograd,Srbija
E-mail kontakt: Saljem na private
Koliko dugo igrate na Fatality comm.: nzm ima vise od mesec dana
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena: Bio sam admin 3 meseca a onda sam bio i head admin 1,5 mesec
Da li mozete bostovati server 2x mesecno: nzm
Zasto zelis admina ili slot? zato sto sam iskusan i dobar igrac i nikad nekrsim pravila .. Smile
Reci nesto o sebi:
Volim vaterpolo treniram vec 8 godina , takodje volim i fudbal i stalno sa mladjim bratom igram Smile

Na konkurs prvo odgovaraju admini, daju svoj glas, vi pritom ne odgovarate na njihove postove, onda odgovara head admin team, i saznacete da li ste dobili admina ili ne.
Nazad na vrh Ići dole

Dog^


Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako konkurisati za admina/slot   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitimeNed Feb 17, 2013 4:48 pm

2PAC primljen beti,odbijen unucfg javi mi se na fb. Wink
Nazad na vrh Ići dole

KlauN
Admin

Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Konk za admina   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitimePet Feb 22, 2013 7:24 pm

Ime:Matija
Nick: K{L}A{U}N {+14}
Godiste: 1998
Grad,Drzava: Hrvatska, varazdin
E-mail kontakt: skype: klaun1234
Koliko dugo igrate na Fatality comm.: oko 40h
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena: sam sam na [SA]Knife i bio sam ovde
Da li mozete bostovati server 2x mesecno: Nemogu ali mogu svima da dam najbolji cfg koji vredi mnogo vise
Zasto zelis admina ili slot? Jer vidim da nema postenih admina ovde, neki dan pola igraca pobanano...
Reci nesto o sebi: imam 14 god, imam lepo telo, sexy sam... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole

Sponsored content


Kako konkurisati za admina/slot Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako konkurisati za admina/slot   Kako konkurisati za admina/slot Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 

Kako konkurisati za admina/slot

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

 Similar topics

-
» Kritike i pohvale na rad servera i admina...
» Kako bostovati SERVER?
» Budala od admina
» Konkurs za admina
» Ko dade ovom admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
City of Evil Community :: City Of Evil Serveri :: City Of Evil Knife [Private EXP Mod]-